Před posledním srazem letošní sezóny – 15. sraz SkodaHome.cz o nadcházejícím víkendu v Praze Dolních Chabrech jsme si udělali poslední větší výlet na Sraz koncernových vozů VW NO.1 kousek od prostoru startu a cíle legendárního závodu "300 zatáček Gus

Co je malé, to je hezké

Přestože se jednalo o první sraz, bylo vše zvládnuté s přehledem a po celý den se stále něco dělo, čemuž také přispívalo doslova objednané počasí. Účastníci srazu měli možnost změřit své síly v hodu brzdovým kotoučem, změřit svůj výkon (držení klikové hřídele na čas), zazávodit si ve slalomu s kolečkem na čas, zasoutěžit o nejnižší a nejvyšší vůz srazu a pokusit se získat jeden ze tří pohárů za Nejlepší auto srazu, o kterém rozhodovali sami návštěvníci svým hlasováním.

Fotogalerie Sraz VW a koncern Depo Miletín

Vítěz VW Golf 5 GTD

V celkovém součtu hlasů se na třetím místě umístil Viktor Audrlický s vozem VW Golf 3 GTI, na druhém místě Filip Fíla Taubner se Škodou Fabia combi a na stupínku nejvyšší stanul Honza Bary Bareš s VW Golf 5 GTD.

Za nás můžeme tuto akci hodnotit jako velice povedenou a můžeme si jen přát, aby se organizátorům na příští rok podařilo uspořádat podobně vydařené setkání příznivců koncernových vozů.

Nyní si můžete prohlédnout fotogalerii, kterou pro Vás připravil Fíla

Fotogalerie Sraz VW a koncern Depo Miletín