Dlouho očekávaná a s komlikacemi provázená akce XS-Car Night se nakonec uskutečnila o minulém víkendu na drážďanském výstavišti.

XS-CarNight

Messe Dresden se pořadatelství zhostilo na výbornou nejen v krytých prostorách, ale i na venkovním prostranství se sjelo na více jak tisícovka vozů. Ač akce byla brána jako noční, již od odpoledních hodin byl na výstavišti pěkný šrumec. Celá akce pak začínala v osm večer s tím, že první vozy areál začaly opouštět někdy po půlnoci. Ale odjezd byl pomalý, následná afterparty v plném proudu a někteří zůčastnění odjížděli až za ranního rozbřesku.

Messe Dresden

Tím, že výstaviště v Drážďanech je nedaleko českých hranic, přijelo se na XS-CarNight podívat i mnoho tunerů z Čech. A měli se na co koukat. Rozmanitost vystavovaných aut, stylů, které zastupovaly byla opravdu rozmanitá. Jednoduše řečeno, každý si přišel na své a noc se některým zdála až příliš krátká.

Češi v roli špionů

Závěrem snad jen zadoufáme, že dost českých tunerů si přivezlo nějaké nápady, které obohatí náš tuningový svět. Nyní si prohlédněte fotogalerii a sami se nechte vtáhnout do nočního drážďanského výstaviště na XS-CarNight Der Staatsfeind Nr.1.

 

Fotogalerie: XS-CarNight