Hodně lidí nazývá auto Hot Wheel’s, což bych volně přeložil, jako když si slon sedne na auto a ono se ve skutečnosti rozšíří a extrémně sníží (neberte vážně – je to sranda).

Ahoj všichni, já jsem Bengee!

Tento rok jsem vyjel s novou barvou, trochu snížil a dal nová kola. Koupil jsem kola ve stejné šíři 10,5“, přední kvůli velkému snížení jsem zúžil na 9,5“. Změnilo se i ET, vpředu nyní 23 vzadu zůstalo 25. Podvozek je komplet od H&R a byl předělán, aby se dosáhlo snížení  -140 mm, ale pro lepší a snazší ježdění je jen  -125 mm. Brzdy jsou kapitola sama pro sebe. Komplet je dělal kamarád Puffy. Vše rychle a kvalitně zařídil, sám nalakoval, vyrobil adaptéry. Brzdy jsou komplet z Audi R8. Byla to těžká a dlouhá práce, ale jsou tam.

G-Point Performance

Dali jsme hlavy dohromady a společně s kamarády z G-Point Performance jsme proměnili moje sny ve skutečnost. Z našeho rozhovoru vlastně vyplynulo – udělat bomba auto. Vymysleli jsme lemy na obou nápravách, nejsou jen vytažené, ale komplet vyrobené z plechu. Vpředu je rozšíření 6 cm, vzadu 7 cm. Ač jsou blatníky rozšířené, tak jejich lemy jsou o 3,5 cm výš než originál. Auto díky rozšíření je komfortní a stabilní. Uvnitř se toho moc nezměnilo, trochu se lakovalo, polepovalo folií a slaďovalo s barvou kol a karoserie. Střecha je komplet polaminovaná karbonem. Je to speciální proces – nanášeno ve vakuu, 7 vrstev čirého laku.

„Super kára, ale s tím přeci nejde jezdit!“

Nápad na toto auto je vlastně z dětství od mého bratra. On něco na tento způsob vymyslel (extrémně snížil a rozšířil), ale já jsem mu říkal „Super kára, ale s tím přeci nejde jezdit!“. A nyní jsem dokázal bratrův nápad z dětství proměnit v „pojízdnou realitu“.

Přeložil LS Blaasen

[jwplayer mediaid=”3498″]