Volkswagen si dělá se šestou generací svého téčka velké naděje. A aby nalákal zákazníky, představil jim luxusní provedení této šesté generace s označením Generacion Six.

Téčko od Volkswagenu asi není třeba nikterak blíže představovat. Jednoduchá a velice stylová dodávky se stala symbolem praktičnosti a pohodlí v jednom a i v dnešní době se majitelé prvních generací hrdě ve svých vozech ukazují. Pokrok jde ovšem dál a my tu nyní máme již šestou generaci tohoto vozu. Volkswagen si s ní dělá opravdu velké naděje a proto jako první vypustil do volné přírody velkoměst model s označením Generacion Six.

tevwmu19_55ed4bbb8ae86

Jedná se o model dodávky, která svým pasažérům dopřává maximální možné pohodlí. Vůz má velice poutavý design, který v sobě propojuje klasickou černou, stříbrnou s dynamickou a svěží červenou. Vůz je navíc vybaven širokým spektrem nejrůznějších asistenčních služeb, a  interiér řidiči i pasažérům dopřává vše, co budou na delších cestách potřebovat.

tevwmu31_55ed4bbc687c5

Stále je zde skvěle vyřešená řadící páka, stejně jako tomu bylo u T5 pod volantem a vůz nabízí tolik odkládacího prostoru, že ani nebudete vědět, čím jej zaplnit. Vůz obsahuje spoustu nejrůznějších maličkostí a vychytávek, které velmi mile překvapí. Mezi ně patří například možnost otáčení zadních sedadel vozu o 180 stupňů a velmi mile překvapí i integrovaná dětská autosedačka v jednom ze sedadel druhé řady.

tevwmu41_55ed4bbca5851

V dnešní době plné rodinných MPV se již nedá předpokládat, že by měla být nová T6 volbou větších rodin. Bude se jednat spíše o vozidlo sloužící nejrůznějších dopravním podnikům, firmám, které potřebují převážet své zaměstnance, nebo sportovním klubům. K tomuto účelu je vůz vybaven naprosto na jedničku.

tevwmu04_55ed4bb96879c

O šesté generaci je tedy nutno říci, že se opravdu povedla a svému majiteli ostudu dělat nebude ba naopak. Velmi chválíme kreativní pojetí vozu a srdnaté hlášení k jeho kořenům.