Nová generace Volkswagenu Passat působí opravdu luxusním dojmem a z nového Passatu se stala luxusní limuzína pro úspěšné. Volkswagen však nechce jít pouze tímto směrem a proto vypouští Passat ve verzi Alltrack.

Nová generace Passatů patří k těm nepovedenějším, jaké kdy Volkswagen uvedl na trh. Svým designem a zpracováním se přibližuje luxusnějším segmentu a díky tomu se stává volbou úspěšných podnikatelů, kteří potřebují vůz jasně dokazující jejich úspěchy. Passat ovšem nezanevře na svou klasiku a to vydání Alltrack, kterého se dočkala již sedmá generace, která v této podobě zaznamenala velký úspěch.

vwpa213_55f0446ad22da

Od verze Variant, jak je označována, klasický model, je Alltrack ihned k rozpoznání. Starají se o to především výrazné doplňky karoserie, jako jsou například stříbrné střešní podélníky, ozvláštněný přední nárazník se specifickou mřížkou a zvláštními předními mlhovkami. Spodní část masky je navíc ochráněna plastovou lištou s chromovým efektem.

vwpa400_55f0446b5a107

Pozornosti neuniknul ani zadní nárazník, který má zcela nové vyústění dvou výfuků, přičemž jeden je falešný, které je navíc olemováno plastovými detaily taktéž v chromovém efektu. Ovšem největší změny se odehrály na poli techniky, která myslí na řidiče toužící po dobrodružství mimo asfalt. Světlá výška se výšila o více jak 27 mm na současných 174 mm. Pod hnacím ústrojím se navíc objevuje kryt z tvrzeného plastu, který jej chrání před nárazy kamenů a který vystřídal plech použitý v předešlých verzích.

vwpa808_55f0446e05995

Samozřejmostí u tohoto modelu je použití pohonu všech čtyř kol, které nyní slaví u Volkswagenu čtyřicetileté výročí. Co se týče interiéru vozu, tak ten se od klasické verze liší jen v nepatrných detailech. Dopřát si však můžete například masážní funkci sedadel, která je ovšem jen za příplatek.

makawiel

Volkswagen T6 Multivan Generacion Six

Previous article

VW Golf GTI Clubsport

Next article

You may also like

More in Novinky