Dieselgate naplno otřásá Volkswagenem, ale i všemi automobilkami, které jsou součástí tohoto holdingu. Mezi ně patří i automobilka Škoda, která také montovala motory od VW do svých automobilů, a ve kterých se taktéž objevil zkreslující software. Nyní bude do servisu posláno 1,2 milionu vozů, ze kterých bude software odstraněn.

Po celých Spojených státech a nyní i Evropě se začíná objevovat velké množství řidičů, kterým vskakují vrásky na čele. Je to způsobeno podvodným chováním Volkswagenu, který nyní nebezpečný software z automobilů odstraňuje a může se to týkat i vás. Koncern totiž dodával motory i naší Škodovce, která nyní svolává 1,2 milionů vozů do servisu, aby software odstranila. Velké množství z těchto vozů jezdí právě po našem území a tak je dost možné, že jste i vy jejich majiteli. audi-i-skoda-zamieszane-w-afere-dieselgate

Všichni majitelé vozů Volkswagen se vznětovými motory AE 189, potažmo značek Audi, Seat, Škoda a Volkswagen s tříválcem 1.2 TDI a čtyřválci 1.6 TDI a 2.0 TDI, budou nyní muset na nechtěnou návštěvu autoservisu. Podvodný software se celkově ukrývá v 11 milionech vozů, mezi kterými je i 1,2 milionů vozů Škoda vyráběných mezi lety 2010 až 2015, tedy Fabia II, Octavia II, Rapid, Roomster, Superb II a Yeti. Jedná se o motory splňující emisní normu Euro 5. Současné vozy, splňující normu Euro 6 již disponují zcela novými motory, které jsou v pořádku.

index

Majitelé těchto vozů však nemusejí mít strach o svoje bezpečí, protože jejich užívání je zcela bezpečné a automobilu nehrozí žádná porucha či poškození jeho užíváním. Auta jsou také schopna každodenního provozu a přítomnost softwaru v žádném případě neovlivňuje spotřebu vozidla. Jakým způsobem budou majitelé vozů svolávaní, prozatím jasné není. Nicméně návka autoservisu by je neměla stát ani korunu, protože veškeré náklady na sebe bere Volkswagen.

makawiel

Brány Volkswagenu vítají nového ředitele

Previous article

Aktuální tisková zpráva VW

Next article

You may also like

More in Novinky