•    Nový koncept prezentace vozů se setkal s velkým ohlasem
•    Volkswagen připravil pro stávající i potenciální zákazníky atraktivní program v Jihlavě a Plzni

Volkswagen Driving Day

Volkswagen přichází s novým konceptem prezentace svých vozů zákazníkům na českém trhu. Jedinečná akce Volkswagen Driving Day se uskutečnila v Jihlavě (pro Moravu) a v Plzni (pro Čechy) a slavila mimořádný úspěch. Účastníci měli příležitost důkladně otestovat kompletní modelovou řadu Volkswagen a o zábavu po celý den se postaral bohatý doprovodný program.

VW-Driving Day-82 small

„Volkswagen je na českém trhu jednoznačnou jedničkou mezi dováženými značkami, přesto neusínáme na vavřínech a tvrdě pracujeme na tom, abychom svou pozici dále posílili. Veškeré naše snahy jsou zaměřeny na maximální spokojenost zákazníků a skvělý úspěch jedinečné akce Volkswagen Driving Day je pro nás dokladem, že kráčíme správným směrem,“ říká Daniel Harant, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.

Jednou z priorit značky Volkswagen je blízkost k zákazníkovi. Proto se akce Volkswagen Driving Day uskutečnila hned ve dvou lokalitách – v Jihlavě pro zájemce z Moravy a v Plzni pro zájemce z Čech. Účastníci, jichž se celkem sešlo 745, měli k dispozici kompletní modelovou řadu vozů Volkswagen pro důkladné testovací jízdy na veřejných silnicích i uzavřeném polygonu, přičemž nechyběly ani sportovní modely Golf R, GTI a GTD.

Zdokonalení řidičských dovedností umožnila škola smyku a praktické ukázky demonstrovaly přínosy nejmodernějších asistenčních systémů, mezi něž patří například parkovací asistent Park Assist nebo asistent pro couvání s přívěsem Trailer Assist. Řidiči s povahou dobrodruhů zdolávali náročné překážky offroadové tratě za volantem vozů Touareg a Amarok.

VW-Driving Day-184 small

Stávající i potenciální zákazníci značky Volkswagen odjížděli z Jihlavy a Plzně s nezapomenutelnými zážitky i díky bohatému doprovodnému programu pro celou rodinu. Tátové mohli zkusit práci s dvěma bagry Komatsu, zatímco pro jejich ratolesti byly připraveny rozmanité aktivity na dětském dopravním hřišti s jízdními koly, koloběžkami a odrážedly. V dětském koutku se malovalo na sádrové modely vozů Volkswagen a fanoušci her měli k dispozici herní konzoli X-Box. Zájemci mohli rozšířit škálu svých kuchařských dovedností o výrobu marmelády nebo přípravu čaje a všem byl po celý den k dispozici bohatý catering.