I v letošním roce vyhlašujeme útok na rekord v počtu účastníků soutěže AZ pneu Tuning Cup a místem činu se opět stane pardubický Relaxmeeting (17. – 18. června).

Relaxmeeting Pardubice

Motivací by pro všechny soutěžící mohla být novinka, díky níž se mohou na chvíli stát porotci soutěže a navíc dostanou možnost získat některou z věcných cen od našich partnerů. Jak to bude vypadat v praxi?

 

AZ pneu Tuning Cup

Rozhodli jsme se udělat malé tuningové referendum, ve kterém sami soutěžící vyberou nejlepší vůz srazu jen podle svého uvážení. Jedinou podmínkou, jak se zapojit a jak být zároveň zařazený do slosování o věcné ceny, je zaregistrovat se na Relaxmeetingu v Pardubicích do soutěže AZ pneu Tuning Cup. Při registraci každý soutěžící obdrží také hlasovací lístek, ve kterém vyplní své startovní čísla (pro kontrolu – každý soutěžící má totiž pouze jeden hlas, v případě nesrovnalostí budou všechny hlasovací lístky se stejným startovním číslem vyřazeny) a dále uvede vůz, pro který hlasuje (nesmí se jednat o vůz hlasujícího). Vyplněné lístky budete moct vhazovat v době od 11:30h do 15.00h do osudí v informačním stánku soutěže. Každý hlasující je automaticky zařazen do slosování o hodnotné ceny – rozhodně nepůjde jen o nějaké klíčenky a propisky! Dynamat pro vás přichystal balíček v hodnotě 3.000Kč a těšit se můžete i na pořádný dárkový set od 3M nebo společnosti Würth. A pozitivní na tom vše je, že nemusíte přijet nejlepším autem srazu, na věcné ceny může při troše štěstí dosáhnout i kterýkoliv nováček!

 

Zaútočte s námi na rekord

Proto si udělejte čas a určitě se na Relaxmeeting do Pardubic v sobotu 18. června vydejte. Tento sraz bude stát určitě za to a očekává se také silná mezinárodní konkurence. Určitě bude zajímavé zjistit, jak si v ní povedete. Těšíme se na vás, podpořte AZ pneu Tuning Cup a zaútočte s námi na rekord!