Pokud jste fanoušky trojice Hammond, May, Clarkson, asi vám není třeba říkat, že se pomalu blíží nová motoristická show, ve které budou tito tři blázni vystupovat. Nyní vyšel první trailer tohoto pořadu a již teď je jasné, že se máme opravdu na co těšit.

Pořad spouští internetová služba Amazon Prime, které se do show podařilo sehnat tři bývalé leadery pořadu Top Gear, kterému se pod novým vedením příliš nedaří. Celý projekt GT se rozběhne již 18. Listopadu a vy se nyní můžete podívat na vůbec první trailer, který opravdu stojí za to!

Dosud nás tvůrci lákali jen krátkým shotem, ve kterém nám prozradili datum spuštění pořadu. Ovšem nyní zde máme plnohodnotné video, ve kterém se moderátoři představují v tom nejlepším světle a které naznačuje že GT nebude vůbec nudná show, ale bude se jednat o ještě nadupanější záležitost než býval Top Gear.

Krom moderátorů zde budou mít hlavní slovo také automobily. Těšit se můžeme například na Ferrari LaFerrari, McLaren P1 či Porsche 918 Spyder. Tyto automobily se celým trailerem prořítí neskutečnou rychlostí a prozrazují tak na co se v první sérii můžeme těšit. Dále zde máme i netradiční srovnání Astonu Martin DB11 s Rolls-Roycem Dawn a Dodge Challenger SRT Hellcat.

Pořad však bude stát hlavně na humoru moderátorů, kdy například May ukáže svou ruku, kterou si zlomil přímo během natáčení, Hammond bude zlomyslný tak jako vždy a Clarkson bude, no prostě Clarkson. To vše je zabaleno v nádherných záběrech z celého světa, po kterém trio cestovalo. Navštívíme společně všechny čtyři kontinenty, a vysílání s diváky bude probíhat také z různých koutů světa. To všechno uvidíme v dvanácti epizodách první série, kdy jedna epizoda bude mít asi 60 sekund a bude se vysílat jednou týdně.