Automobily značky Porsche patří rozhodně k nejoblíbenějším vozům pro okruhy, ale i mimo silnice. Jelikož je tato obliba skutečně rozšířená a jelikož se jedná o stroje opravdu výkonné, o časté nehody a karamboly není nouze.

My vám dnes přinášíme opravdu povedenou kompilací nejrůznějších nehod a nešťastných náhod, které si jejich řidiči za rámeček rozhodně nedají. Video nám přináší také mnohé chvilky, kdy jsou řidiči vystavováni opravdu trapným chvilkám. No a součástí video jsou i smutné záběry, na kterých je vidět jak řidič své Porsche doslova rozloží na součástky. A co nás překvapuje nejvíce, video zachycuje i nudu na palubě vozu.

Ve většině případů v této kompilaci je na vině především řidič, který zkouší maximální hranice a limity svého vozu. V jenom z případů je k vidění dokonce i exploze pneumatiky v rychlosti 240 km/h, což je parádní průšvih. A vidět můžeme i klasické nedobrzdění a ťuknutím automobilu před Porsche (mimochodem Volkswagenu), po kterém řidič Porsche velmi rychle zařadil zpátečku a dělal jako že nic. Zkrátka pokud jste vlastníkem Porsche buďte na něj opatrní a chovejte se k němu s co největší láskou.