Trojice dnes legendárních komentátorů z pořadu televize BBC Top Gear, o jehož konci a důvodech k němu vedoucích jste určitě slyšeli. BBC momentálně řeší, koho obsadí do nové podoby pořadu, ale co dělají Hammond, May a Clarkson?

Všichni momentálně prožívají to, kdo bude moderátorem nově koncipovaného a oživeného Topgearu. Dokonce se spekulovalo o oslovení Jezdce formule 1 Jensona Buttona. Ovšem tak trochu se zapomnělo na naše tři hvězdy, díky kterým byl původní Top Gear tím, čím byl. Pokud jste si trojici moderátorů oblíbili, máme pro vás dobrou zprávu, nejspíše je opět uvidíme pohromadě.

620_55ba0b40b07b4

Jejich nový projekt, ve kterém budou společně vystupovat, se opět bude točit okolo aut a bude se vysílat streamem na Amazon Instant Video, tedy streamovacím kanálu společnosti Amazon. Se staronovým triem jde do nového pořadu také bývalý producent Top Gearu Andy Wilman, takže by pořad mohl mít nádech původního formátu.

1363265013043082388

Pořad se bude tedy věnovat zásadně automobilům a první díly by se měly začít natáčet již brzy. Neznáme však název pořadu, ani jeho koncepci. Do vysílání by se měl dostat během příštího roku. Nevíme však, zda jej budou vysílat i televizní stanice, které by si na tento pořad mohly od Amazon koupit práva na vysílání pořadu a tak jej přiblížit i lidem, kteří jej nebudou chtít sledovat na svém počítači.

501373-top_foto1-36hvt

Snad se bude dařit alespoň z poloviny tak dobře, jako Top Gearu, který po vnitřních potyčkách vyvolaných Clarksonem, tohoto moderátora propustil a rozhodl se přejít na nový koncept. Bez Clarksona se na tvorbě pořadu odmítli účastnit i zbylí dva moderátoři společně s producentem Wilmanem a také odešli. BBC za nového tahouna pořadu zvolila komika a sběratele automobilů Chrise Evanse. Ten si k sobě nyní hledá další moderátory, kteří mu v jeho práci pomohou.

chris-evans-top-gear-main