Automobily a krásné ženy šli vždy dohromady. My vám nyní přinášíme video, ve kterém jedna z nich, jmenovitě Izraelská kráska Bar Refaeli, ukazuje, jak si zacvičit během dlouhé jízdy ve voze.
Sedět dlouho za volantem je opravdu náročné, i když se to tak nemusí na první pohled zdát. Pokud i vy máte zaměstnání, kdy trávíte více času za volantem než ve své kanceláři, máme pro vás cvičení, které určitě zaujme. Nejen že se díky němu pořádně protáhnete, ale také potěšíte své oko. Automobilovou jógu vám totiž představí Bar Refaeli, izraelská kráska, která patří mezi nejvyhledávanější modelky světa.

2ACADE1E00000578-0-image-m-40_1437705696443

Jogínské cviky přináší Buick, společně s expertem na jógu Chadem Dennisem a Bar je názorně předcvičuje. Prvním krokem by mělo být pohodlné nastavení sedačky vozu. Začněte pěkně zvolna, ruce položte na kolena, a nosem se nadechněte a vydechněte. Pak si levou rukou chytněte pravé ucho a lehce nakloňte hlavu směrem vlevo. To samé, akorát s opačnými stranami proveďte i s pravou rukou.

article-refaeli3-0724

Pro další cviky již bude potřeba vylézt z vozu. Tyto cviky mají za úkol protáhnout a pořádně prokrvit unavené a ochablé svalstvo z dlouhého sezení v jediné poloze. Jedním z těchto cviků je i dřep, při kterém máte jednu nohu na koleni. Jak ho správně provést nám Bar předvádí a je to pohled velmi příjemný.

images

Ve videu se můžeme podívat na celý sestřih nejrůznějších cviků. Jedná se však především o prezentaci vozu, než návod na to, jak se udržet fit i za volantem. My však doporučujeme cvičení nepodceňovat. Pomůže vám totiž být o něco déle bdělejší a po vystoupení z vozu nebudete tak rozlámaní a nepoužitelní. Však se také podívejte na Bar, jak je díky jistě pravidelnému automobilovému jóga cvičení fit a krásná. Takže neváhejte a vždy minimálně po třech hodinách jízdy pěkně protahujte, dýchejte a znovu protahujte.

https://youtu.be/D3bBJq44Q2A