O tom jak dopadla celá slavná 23. série automobilového pořadu Top Graf od nás již nejspíše víte. Nový koncept, ve kterém se ukázali zcela noví moderátoři, v čele s Chrisem Evansem, diváky příliš neoslovil, což nakonec vyústilo i ve výpověď Evanse. Pořád však nyní musí vyřešit, kdo jej nahradí. A nyní se přihlásil velice zajímavý adept. 

Tím je Curtis James Jackson, kterého celý svět zná spíše pod přezdívkou 50 Cent. Ten se k moderování Top Gearu vyjádřil slovy, že by miloval práci pro Top Gear a že právě on je tím, kdo by mohl celou show zachránit. Jedním dechem však zároveň dodal, že jeho moderování pořadu by BBC vyšlo opravdu dráze.

50 Cent by mohl být poměrně zajímavou postavou tohoto pořadu, už jen proto, že je sám majitelem opravdu zajímavé sbírky. Sám se k věci navíc vyjadřuje tak, že není na světě vůz, který by nevlastnil. A je pravdou, že v jeho garáži bychom našli takové skvosty jako Lamborghini Murciélago, nebo Bentley Mulsane.

O 50 Centovi je známé, že má pro vozy vášeň. Dokonce sám přiznal, že nový koncept Top Gearu sledoval, ale že jej příliš nenadchnul, což je v souznění i s názory mnoha dalších diváků pořadu. O jeho mesiasske snaze celý pořád se však můžeme jen dohadovat. Rapper sám prohlásil, že by to bylo pro BBC opravdu drahé. Navíc je o něm známo, že i přes své velké jmění se topí v dluzích. A nová práce by mu z nich mohla pomoci.

Zatím není nic jisté a všechno jsou to jen spekulace. Top Gear prozatím prohlašuje, že nechá nové díly v současném složení moderátorů. To by znamenalo, že budeme sledovat doposud známé tváře, které však dostanou více prostoru. Dá se odhadnout, že pořád nyní začne stavět především na Mattu le Blancovi.