Největší dovozce vozů značka Volkswagen se může pochlubit i vysokou kvalitou svých ojetých vozů. Ty můžete sehnat i v jednom z našich největších autobazarů Auto ESA.

Volkswagen

Firma byla založena v roce 1937 s cílem vyrábět právě vozy, které by si mohl dovolit téměř každý pracující občan. Tuto ideu prosazoval především Adolf Hitler, který konstrukcí takového vozu pověřil Ferdinanda Porsche (také díky tomu, že ten už se takovou koncepcí několik let již zabýval). Pověření obdržel Ferdinand Porsche již v roce 1934, ale nejasný způsob financování celý projekt pozdržel až do roku 1937, kdy byla založena Gesellschaft zur Vorbereitung des Deutschen Volkswagens mbH (Společnost pro přípravu německého lidového vozu) a ta se v roce 1938 přejmenovala na Volkswagenwerk GmbH.

Nesmrtelný Brouk

Modely Brouk (21 529 464 exemplářů) a Golf se staly synonymem kvality a nesmrtelnosti vozů značky Volkswagen. U větších modelů se velké oblibě těší řada Passat a nesmíme zapomenout ani na lehké užitkové vozy Transporter. Tento model začal Volkswagen vyrábět v roce 1950 a vyrábí ho pod tímto názvem dodnes. Stal se velmi oblíbeným vozem Hippies v 60. letech.

VW v autobazaru Auto ESA

Jedním z našich největších prodejců ojetých vozů Volkswagen je právě Auto ESA, kde si můžete vybrat z více jak třech stovek automobilů se znakem VW. Z nich vlastní 90% nabízených vozů a to je záruka, že jsou všechny vozy kvalitní a prověřené. Proto také může poskytnout všem zákazníkům nadstandardní garance a služby.

Všechny vozy jsou při odkupu důkladně prověřené jak po stránce technické, tak po stránce legislativní. Také se provádí právní lustrace, dokladová prověrka, technická kontrola a kontrola najetých kilometrů v součinnosti s renomovanou společností Cebia. Přesto, že AutoESA odmítne takové množství vozů, podařilo se jí za 18 let působnosti vybudovat kvalitní a spolehlivé nákupní zdroje, aby uspokojily požadavky všech našich zákazníků.

Vyškolení odborníci poradí každému zákazníkovi nejen s výběrem vozu, ale také se způsobem financování. Auto ESA spolupracuje s významnými finančními ústavy, jako jsou Česká spořitelna, Komerční banka, Homecredit, GE Money a sjednává svým zákazníkům přímo na místě financování nákupu vozu za velmi výhodných podmínek a samozřejmostí je i pojištění vozu.

V Auto ESA naleznete opravdu jen kvalitní služby a zboží. Autobazar je si tím natolik jist, že svým zákazníkům garantuje možnost zakoupený automobil bez udání důvodů do sedmi dnů vyměnit za jiný.

Není nic jednoduššího prodat, či koupit vůz v Auto ESA, než to dělat na vlastní pěst. S Auto ESA se vyhnete rizikům, která jsou spojena s individuálním nákupem či prodejem vozu. Staňte se partnery silné, stabilní a dobře fungující společnosti.