→    Marketingový projekt podporuje mobilitu budoucnosti  
→    Golf s nulovými emisemi pro každodenní provoz bez kompromisů
→    Nový e-Golf k vidění v showroomu e-shopu Alza.cz

VW e-Golf

Volkswagen e-Golf si mohou zákazníci osahat stejně snadno jako notebook. Internetový obchod Alza.cz bude po celý nadcházející měsíc fyzicky vystavovat v hlavním showroomu obchodní sítě Alza v Praze-Holešovicích nový Volkswagen e-Golf. Ten nabízí progresivním řidičům mobilitu budoucnosti již dnes díky vyspělé sadě akumulátorů, umožňující dojezd až 300 kilometrů.

Zákazníci internetového obchodu Alza.cz si mohou nový Volkswagen e-Golf prohlédnout přímo na prodejně
„Volkswagen tvoří budoucnost a její neodmyslitelnou součástí je elektrická mobilita,“ říká Daniel Harant, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „Proto jsme se rozhodli náš nový elektromobil e-Golf s inovativní technikou pohonu ukázat in natura přímo koncovým zákazníkům. Díky spojení se silným partnerem, internetovým obchodem Alza.cz, si mohou nyní zákazníci doslova osahat nový e-Golf také na showroomu Alzy v Praze-Holešovicích.“

Ojedinělý projekt spolupráce značky Volkswagen osobní vozy a internetového obchodu Alza.cz odstartoval v pondělí 22. května. Od tohoto dne je v hlavním showroomu obchodní sítě Alza v Praze-Holešovicích mezi ostatním zbožím vystaven nový Volkswagen e-Golf. Zájemci se tak mohou po dobu jednoho měsíce důkladně seznámit se skutečnou podobou mobility budoucnosti.

Nový Volkswagen e-Golf zpřístupňuje elektrickou mobilitu s nulovými emisemi ještě širšímu okruhu uživatelů. Modernizovaný elektromobil je čerstvou novinkou na českém trhu a v porovnání s předchůdcem nabízí ještě vyšší výkony a výrazně delší dojezd, který byl prodloužen až na 300 kilometrů na jedno nabití sady akumulátorů. Za volantem e-Golfu se tak lze směle vypravit i na delší cesty. Po připojení k veřejné nabíjecí stanici s rychlým nabíjením stejnosměrným proudem trvá nabití na 80 % kapacity akumulátorů pouhých 45 minut. Elektrický Golf přitom díky nejvyšší rychlosti 150 km/h nebude překážkou v provozu ani na dálnici. Průměrná spotřeba elektrické energie činí pouhých 12,7 kWh/100 km. Inovativní elektromobil může být ještě hospodárnější, pokud si zákazník zvolí tepelné čerpadlo. Tento prvek výbavy na přání prodlouží v zimních podmínkách dojezd až o 30 procent. Čtyřdveřový e-Golf je nabízen s bohatou sériovou výbavou za cenu 959 900 Kč.

Společnost Alza.cz je lídrem internetového trhu v České republice díky svému zaměření na inovativní přístupy v oblasti elektronického obchodu. V roce 2016 dosáhla rekordních tržeb 17,4 miliardy Kč bez DPH. Alza doručuje své zboží nejen v pracovních dnech, ale i o víkendu, kdy jsou otevřeny rovněž pobočky Alza. Zákazníci Alzy si navíc mohou vyzvednout své objednávky v široké síti samoobslužných AlzaBoxů. Alza nabízí zákazníkům unikátní klubový program Alza Premium, podporuje začínající firmy v rámci programu AlzaVenture a nově zavedla platbu bitcoiny. S ní zároveň instalovala bitcoinový automat na holešovický showroom, v němž už je nyní vystaven také nový Volkswagen e-Golf, který je aktuálním příkladem neustálého rozšiřování prodejního sortimentu. Společnost Alza.cz získala za své úspěchy nespočet ocenění, například Nejdůvěryhodnější značka mezi e-shopy.