Nově jsme totiž navázali spolupráci s Tuning Show Krakov, která je údajně druhou největší motoristickou výstavou v Polsku.

Tuning Show Krakov 2012

Nabízíme zcela ZDARMA ubytování po celou dobu konání akce, volné vstupenky i prostor pro prezentaci vašeho vozu přímo ve výstavní hale! Těsně před akcí, která se uskuteční 12. – 13. května v polském Krakově, se uvolnila tři místa, takže se rozhodujte velice rychle a ozvěte se nám prosím na info@tuningcup.cz. Pozvánku na výstavu naleznete ZDE a více informací vám obratem sdělíme na telefonním čísle +420 731 343 582. Mimochodem, těšit se můžete i na polskou soutěž Wojna Polnoc-Poludnie, která se v rámci Tuning Show Krakov uskuteční, tak to zkuste spolu s námi!

Výhodné podmínky pro vystavovatele z České republiky

Ti kteří projdou schválením a dostanou tak možnost se akce zúčastnit. Těšit se mohou na:

* zajištění ubytování (řidič + 1 spolujezdec)
* prostor na prezentaci vozu ve výstavní hale
* volné vstupenky na akci

Jak už bylo řečeno, v Krakově jsme dosud nebyli, takže půjde o premiéru. Akce se zřejmě rozsahem ani kvalitou vystavených vozů nemůže srovnávat s Tuning Show Budapešť, ale na druhou stranu je jen kousek od českých hranic. V jednání je také účast soutěže Wojna Polnoc Poludnie, zatím ale potvrzena nebyla. Krakov je podle některých nejatraktivnější a nejnavštěvovanější město v Polsku, tak zvažte, jestli se do něj nechcete za výhodných podmínek podívat i vy …