Velká dodávka od Volkswagenu je hodně dobrá na jakoukoli práci. Je prostorné, praktické a spolehlivé vozidlo, prostě workoholik na kolech. VW Crafter také může být i sportovně laděný od VANSPORTS.

Volkswagen Crafter

Jak je známo, VW Crafter je kromě přední části totožný s Mercedesem Sprinter. Proto na něho pasují některé doplňky od dvorního úpravce Mercedesů firmy Hartmann. Ale o doladění VW Crafter se stará firma VANSPORT.

VW Crafter od VANSPORTS

VANSPORT  se vyznačuje elegantním stylem jak pro interiér tak exteriér. Ten se skládá z předního spojleru, bočních prahů a zadního spodního zakončení karoserie. Již na první pohled se Crafter VANSPORTS liší od svých vrstevníků. Boty dělají člověka a kola auto. Zde můžete vybírat a kombinovat z 16ti různých kol, až do úctyhodných rozměrů 9 x 20 s pneumatikami 265/45er (na snímku jsou k dispozici ráfky 8 x 18 s pneumatikami 255/35). V interiéru hlavně zaujme uhlíkový program. Carbonový dekor, koberce s logem Hartmann-tuning, hliníkové prahové lišty též s logem Hartmann-tuning.

Jak je vidět, i ke každodenní práci lze jezdit výjimečným vozem. A právě jedním z nich je VW Crafter od VANSPORTS. Více se o programech VANSPORTS-tuning pro MPV a lehké dodávky Mercedes-Benz, Volkswagen, Opel, Nissan a Renault dočtete na www.vansports.de