V modelové nabídce automobilů od společnosti Škoda nalezneme mnoho modelů, které splňují nároky i těch nejnáročnějších. Kdo touží po luxusu může sáhnout po novém Superbu, kdo má rád komfort a rychlost zároveň volí Oktávii RS a kdo je spíše rodinný typ, který potřebuje převážet svou rodinu ve voze za rozumný peníz a s dobrým výkonem, může se rozhodnout například pro model Rapide. Ten se dočkal paketu Monte Carlo, který tento vůz ladí do sportovna a nově se také objevuje paket ScoutLine.

Paket skout line přímo odkazuje na modely Škoda Octávia a Super s přídomkem Scout, které nabízejí klasickou podobu škodováckého vozu oděné do trochu více outdoorového kabátu. To samé platí i pro tento nový paket, který se představuje na modelu Rapid Spaceback.

skra20_559d0b6fd014c

Pětidvéřový hatchback vybavený tímto paketem obdržel pro svůj nárazník, boky a lemování oplastování, které jej má uchránit před nepříjemnými škrábanci a promáčklinami v důsledků jízdy v terénu. Veškeré toto oplastování je lakované černou barvou se zajímavou strukturou v matné barvě. Tyto prvky pak doplňují ještě další středové díly, které na sobě nesou stříbrnou reflexní barvu.

skra40_559d0b700c082

Tato barva je použita i na zadní zrcátka vozu. Automobil v tomto paketu stojí na šestnáctipalcových litých kolech Rock ve stříbrné barvě. Zájemce si ovšem může připlatit i za kola sedmnáctipalcová jménem Camelot. Široký výběr je také z barev karoserie, kde můžeme vybírat ze všech laků určených pro Rapid Spaceback i z barvy Pistachio, které můžeme vidět na fotografiích.skra80_559d0b7035caa
Pod kapotou modelů ScoutLine nalezneme tři zážehové turbomotory o výkonu 66, 81 a 92 kW. Ze vznětových motorů lze vybírat z variant s 66 a 85 kW. Prodej vozů v tomto paketu bude zahájen již tento rok. Tyto nové vozy tak podpoří prodej modelu Rapid Spaceback, kterého se prodalo již na 105 tisíc kusů.

makawiel

Renault Talisman

Previous article

Nové Audi R8 přijíždí na start

Next article

You may also like

More in Novinky