V modelové nabídce automobilů od společnosti Škoda nalezneme mnoho modelů, které splňují nároky i těch nejnáročnějších. Kdo touží po luxusu může sáhnout po novém Superbu, kdo má rád komfort a rychlost zároveň volí Oktávii RS a kdo je spíše rodinný typ, který potřebuje převážet svou rodinu ve voze za rozumný peníz a s dobrým výkonem, může se rozhodnout například pro model Rapide. Ten se dočkal paketu Monte Carlo, který tento vůz ladí do sportovna a nově se také objevuje paket ScoutLine.

Paket skout line přímo odkazuje na modely Škoda Octávia a Super s přídomkem Scout, které nabízejí klasickou podobu škodováckého vozu oděné do trochu více outdoorového kabátu. To samé platí i pro tento nový paket, který se představuje na modelu Rapid Spaceback.

skra20_559d0b6fd014c

Pětidvéřový hatchback vybavený tímto paketem obdržel pro svůj nárazník, boky a lemování oplastování, které jej má uchránit před nepříjemnými škrábanci a promáčklinami v důsledků jízdy v terénu. Veškeré toto oplastování je lakované černou barvou se zajímavou strukturou v matné barvě. Tyto prvky pak doplňují ještě další středové díly, které na sobě nesou stříbrnou reflexní barvu.

skra40_559d0b700c082

Tato barva je použita i na zadní zrcátka vozu. Automobil v tomto paketu stojí na šestnáctipalcových litých kolech Rock ve stříbrné barvě. Zájemce si ovšem může připlatit i za kola sedmnáctipalcová jménem Camelot. Široký výběr je také z barev karoserie, kde můžeme vybírat ze všech laků určených pro Rapid Spaceback i z barvy Pistachio, které můžeme vidět na fotografiích.skra80_559d0b7035caa
Pod kapotou modelů ScoutLine nalezneme tři zážehové turbomotory o výkonu 66, 81 a 92 kW. Ze vznětových motorů lze vybírat z variant s 66 a 85 kW. Prodej vozů v tomto paketu bude zahájen již tento rok. Tyto nové vozy tak podpoří prodej modelu Rapid Spaceback, kterého se prodalo již na 105 tisíc kusů.