Pětidveřový SEAT Ibiza s výkonným motorem 1.2 TSI, klimatizací a další bohatou výbavou za pouhých 224 900 Kč? Nebo rodinné kombi Ibiza ST za 239 900 Kč? To jsou přece ceny postavené na hlavu! A tak zní také název podzimní kampaně na novou Ibizu, která pla

Kromě cenové akrobacie pro své zákazníky připravil SEAT pro širokou veřejnost atraktivní soutěž, v níž se hraje o víkend pro dvě osoby v Barceloně včetně kapesného 200 euro od ŠkoFINu. Celkem budou vyhlášeni tři výherci. Úkolem pro soutěžící je zvěčnit svou stojku na hlavě, ať už fotografií nebo videem, a svým akrobatickým kouskem se pochlubit na soutěžní stránce www.postavsenahlavu.cz. Do finále postupuje deset nejlepších na základě hlasování uživatelů, které probíhá od 10. 9. do 30. 11. 2012. Z finálového Top 10 vybere porota trojici nejlepších akrobatů, resp. autorů, kteří pojedou na víkend do Barcelony.

SEAT postavil na hlavu ceny pětidveřového hatchbacku Ibiza a rodinného kombi Ibiza ST se zavazadlovým prostorem o objemu 432 litrů v nejnovějším provedení pro modelový rok 2013. S temperamentním a zároveň úsporným motorem 1.2 TSI o výkonu 77 kW (105 k), který spotřebuje pouhých 5,1 litru na 100 kilometrů, lze uvedené modely pořídit již za 224 900 Kč (Ibiza), resp. 239 900 Kč (Ibiza ST). Rozum zůstává stát nejen nad požadovanými cenami, ale i nad rozsáhlou akční výbavou. Hlava se pak zatočí každému, kdo se nakonec od prodejce značky SEAT dozví, že jako bonus navíc dostane ještě prodlouženou záruku výrobce na 4 roky nebo při ujetí maximálně 40 000 km.

Bohatá sériová výbava akčních modelů obsahuje klimatizaci, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, ABS, 15″ kola, airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, rádio s přehrávačem CD/MP3, ovládáním pod volantem a vstupem pro externí přehrávač AUX-in, elektrické ovládání předních oken, podélné střešní nosiče pro verzi ST, osvětlenou schránku před spolujezdcem s objemem 10,7 l, ISOFiX pro ukotvení autosedačky na zadních sedadlech, dělené a sklopné zadní sedadlo, tříbodové bezpečnostní pásy na zadních sedadlech a pokročilé funkce brzdové soustavy.

Ceny postavené na hlavu platí při financování SEAT Finance od ŠkoFINu.