Seat Leon FR od JE Design

Seat Leon je velmi oblíbený vůz pro tuning. Tentokrát si ho vzal do parády JE Design. Vůz nese název JE Design Leon FR, neboli formula racing, což už o mnohém napovídá. Pokud nahlídnete pod kapotu, tak máte možnost výběru hned dvou motorů, které jsou orig

Pokud jste zklamáni z výkonu, tak vám určitě spraví náladu povedený bodykit, ten se opravdu velmi povedl a nalezneme zde dokonce také dveře s otvíráním směrem nahoru. Světla dostali mračítka, takže vůz působí dost agresivně. Přidáno bylo také denní svícení. Celý tento bodykit zdobí 19ti palcová kola o rozměrech 225/35R. Pro lepší jízdní vlastnosti a vzhled byl také podvozek snížen a pohybuje se 35 milimetrů nad silnici, no zkrátka nic na české silnice.

Když otevřete dveře a usadíte se do vozu, tak na vás čeká také docela povedený interiér, který je kombinován jak jinak, než černou a oranžovou barvou. Pro sportovnější jízdu zde naleznete sportovní kožené sedačky. Jinak žádné větší změny zde nečekejte kromě již zmíněných oranžových doplňků.

Pokud by jste měli o tento vůz zájem, tak je obrovskou výhodou, že ho JE Design nabízí ve formě stavebnice. Vůz si ale nestavíte vy, pouze se dohodnete co zde má být a co ne, aby jste nějakou tu korunu nebo spíše v tomto případě euro ušetřili. Takže čeká zde na vás průměrně výkonný motor, bodykit, který je opravdu povedený a působí velmi agresivně a co se týče interiéru není nějak moc pozměněn, ale i přesto vypadá o dost lépe než originál.