Tato Audi A4 je už skoro k nepoznání od originálního vozu. Skoro nic zve nezůstalo vlastní včetně interiéru. Majitel, který říká tomuto vozu jednoduše PIMPED pracoval na úpravách více jak 5 let, ale výsledek stojí za to. Tuneři stále častěji používají mat

Co se týče bodykitu, tak majitel říká, že vše je vlastní a pečlivě skládáno. Snad jediné co zůstalo bez úprav je kapota, střecha a víko od kufru na kterém nenajdeme žádné křídlo. V tomto bodykitu dokonce nalezneme vpředu i vzadu kameru. Přední světla jsou jak jinak než xenonové.  Místo předních mlhovek zde ale nalezneme jen denní svícení. Co se týče zadní optiky, tak ta je tmavá a jsou v ní osázené diody. Ze začátku jste mohli naleznout na tomto voze 19ti palcová kola, ale dnes je již realita jiná a černý lak zdobí černá kola na kterých jsou obuty pneumatiky o rozměrech 225/30 R20 od společnosti Nankang.

Když otevřeme kapotu, tak o motoru bohužel mnoho nevíme, ale výkon je vyladěn blow off ventilem a sportovním výfukovým systémem včetně koncovek, které jsou schovány pod zadním difuzorem pro lepší aerodynamiku. Celý motor je zdoben bílým plastem a bílou kůži, což nevím jestli je do motoru zrovna dobrá volba. O výkonu motoru a parametrech vozu toho bohužel více nevíme. Pokud otevřeme dveře a nahlídneme do útrob vozů, tak první čeho si všimneme je určitě bíla kůže v kombinaci z hnědou. Je zde zvláštní umístění budíku a to na středu desky.  Sice zde jsou zadní dveře, které jsou ve stylu Mazdy RX-8 otevírací do protisměru, ale zadní sedačky zde budete hledat marně. Místo toho zde naleznete obrovské subwoofery, takže se jedná o jezdící diskotéku. Jako doplňky zde také najdete také láhve šampaňského, které jsou umístěny v chladících boxech. Sice nevím jestli je černý lak a bílý interiér dobrou volbou, ale slečně na fotkách to nejspíš příliš nevadí. A co by to bylo za tunera, kdyby neměl své vlastní SPZ.

foto: T.Kušar