Černo-červený ďábel od Mr Car Design

Mr Car Design se už úpravou vozidel zabývá nějakou tu dobu, tentokrát si vzal do parády VW Scirocco 2.0TSI a udělal z něho šíleného černo-červeného ďábla. Už jen pohled na tento vůz vám zvýši tep a když zjistíte co má tento vůz pod kapotou, tak se od něj

 

Na tomto voze naleznete černý matný klak, který zdobí červené doplňky, takže vůz vypadá jako opravdový ďábel. Do toho zde naleznete také 20ti palcové lité disky na kterých jsou obuty gumy Hankook S1 Evo z rozměry 235/30 R20. Takováto šířka pneumatik není na takový výkon nic moc extra. Pod těmito koly nalezneme ve přední části vozu čtyřpístkový pevný třmen a mezi  destičkami se otáčí 355x32mm velké kotouče, které jsou pro lepší chlazení drážkované. Co se týče brzd na zadní nápravě, tak o těch výrobce neuvádí žádné detaily.

Ještě na chvíli se vrátíme zpátky pod kapotu. Ptáte se, jak dostali z dvoulitrového motoru 370 koní? Největší podíl na tom má použití nového přeplňování typu Stage 3 Turbokit dokonce i z mezichladičem. Velký podíl na tom má také optimalizace řídící jednotky motoru a celý sportovní výfukový systém, který je ukončen dvěma mohutnými agresivními dvojkoncovkami, které se tlačí do středu vozu.

Na takový výkonný motor musí být také podvozek, který bude pomáhat vozu v zatáčkách. I tady technici od Mr Car Design nezůstali pozadu a VW Scirocco dostal nastavitelný podvozek KW Automotive V3. Takže si můžete užít klidnou a luxusní jízdu městem nebo vyrazit na okruh a zajezdit si na hranici svých možností. Součástí podvozku je také lamelový diferenciál, který se stará o rovnoměrné rozložení točivého momentu.
Bodykit na karosérii vypadá opravdu agresivně a upraveno je skoro vše, takže v tomto voze budete mít opravdový respekt a můžete to natřít i některým supersportům.