/    SEAT zaměří v Paříži reflektory na nový model Ateca X-Perience
/    Nejdobrodružnější verze modelu Ateca

SEAT Ateca X-Perience

SEAT představí model Ateca X-Perience na Pařížském autosalonu 2016. Nevšední novinka ztělesňuje možnosti modelové řady SEAT Ateca a svým dobrodružným charakterem a výjimečnými terénními vlastnostmi boří konvenční hranice.
seat-ateca-x-perience03-s
Model Ateca X-Perience disponuje větší světlou výškou, tuhým nastavením podvozku, univerzálními pneumatikami pro všechny druhy povrchu, novými nárazníky, lakem odolným vůči poškrábání, exkluzivními 18“ koly z lehké slitiny, motorem 2.0 TDI o výkonu 190 k, sedmistupňovou převodovkou DSG s pádly na volantu pro manuální řazení, pohonem všech kol 4Drive s mezinápravovou spojkou Haldex a vyspělou elektronickou uzávěrkou diferenciálů XDS.

Vůz s matným lakem karoserie v přírodním olivově zeleném odstínu a s výjimečnými terénními vlastnostmi osloví zákazníky, kteří upřednostňují dobrodružnější životní styl.
seat-ateca-x-perience-02
Výbava modelu Ateca X-Perience zahrnuje kompletní arsenál asistenčních systémů, nejnovější generaci informačního a zábavního systému Easy Connect, systém SEAT Full Link, Media System Plus s 8“ displejem, přihrádku Connectivity Box, která umožňuje bezdrátové nabíjení chytrého telefonu, a exkluzivní aplikaci SEAT ConnectApp.

SEAT Ateca bude vystaven v Paříži jako třetí hlavní pilíř značky, jímž SEAT zahájil největší produktovou ofenzivu ve své historii, která bude v roce 2017 pokračovat třemi novými modely.