BBC se svého úspěšného pořadu Top Gearu nechce jen tak vzdát. Ohlásila proto pokračování pořadu, tentokráte v čele s automobilovým nadšencem Chrisem Evansem, ovšem kdo mu bude dělat sparing partnera, to je velkou neznámou.

Pořad Top Gear, tak jak jej známe, se návratu nedočká. Po aféře, které probíhala před několika měsíci, kdy byl z vyhozen hlavní představený celé televizní série Jeremy Clarkson, se BBC nepodařilo udžet ani zbylé dva moderátory Hammonda s Mayem a tak se budeme muset s touto povedenou trojkou rozloučit, ovšem kdo převezme otěže?

MAIN-chris-evans-jeremy-clarkson

V této otázce má BBC, tedy alespoň z části jasno. Do čela pořadu se postaví Chcis Evans, velký nadšenec do rychlých vozů, který vlastní úctyhodnou sbírku vozů. Zároveň je také dobrým přítelem Clarksona a s auty to myslí skutečně vážně.

620_5583c9115d268

Ovšem kdo stane po jeho boku je zatím velkou záhadou a BBC se rozhodla nové tváře Top Geru nalézt vcelku netradiční cestou. Bude se jednat o jakýsi konkurz, prostřednictvím něj v minulosti BBC nalezlo i Hammonda s Mayem. Tento konkurz by neměl být určen hvězdám, ale spíše naopak míří především do řad osob, které prozatím Top Gear s nadšením jen sledovali. Je úplně jedno kdo se přihlásí. V potaz budou bráni ženy, muži, staří i mladí. Hlavním kritériem je zdravé nadšení pro automobily a také nějaké ty znalosti.

Chris-Evans-revs-up-his-Ferrari-as-CarFest-North-wows-the-crowds

Podle samotných slov Evanse je úplně jedno jestli se bude hlásit amatérský závodník, mechanik nebo ekonom co si doma staví Landrovera, je prostě důležité aby o autech něco věděl a miloval je.

article-1230940-073C37A4000005DC-247_634x335

Pokud si myslíte, že do této skupiny spadáte i vy, můžete zkusit své štěstí. Stačí jen natočit půlminutové video, na kterém budete hovořit do kamery. Toto video pak stačí zaslat Top Gearu a doufat. Nikdo neprozradil kolik lidí je vlastně potřeba a proto má šanci opravdu každý.