Představovat firmu Milotec fandům Škodovek je nošení nářadí do dílny. Obliba modelů naší české automobilky v Evropě stále roste a proto se také zákazníci dožadují možnosti odlišení. Jednou z nich je kolekce 3D-imitace karbonu na Octavii II a Octavii RS II

Vylepšení již dosud nabízených „karbonových“ doplňků je vylepšeno o finální hloubkový efekt, který je dosažen několika vrstvami čirého laku.

Na Octavii II RS jsou k dispozici například kryty zpětných zrcátek nebo klik dveří, kryty pod kliky, kryty sloupků B a C, ochranná prahová lišta zadního nárazníku, vstupy přívodu vzduchu nebo kryty předních světlometů, rámečky mlhových světel a otvorů přívodu vzduchu, včetně rámečku mřížky nárazníku.

Design 3D-karbon najdeme v interiéru, jako paket vnitřního dekoru ve výplních dveří, přístrojové desce nebo středové konzoli. Většina doplňků v designu 3D-karbon je vhodná pro modely Octavia II a Octavia II RS, ale těšit se mohou i majitelé dalších modelů jako Fabia nebo Roomster.

K novinkám patří také třeba sportovní maska s ocelovou mřížkou ve stylu vozů Bentley nebo světla značky Nolden pro denní svícení, která lze zapojit buď pouze jako denní a nebo jako denní s vedlejší funkcí pozičních.

Nejen pro Škodovku

Pro všechny všechny osobní a nákladní automobily, popřípadě také na autobusy s možností zapojení přímo do soustavy 12 V, tak 24 V. Na světlech je vyznačena homologační značka E9 1742 s písmeny A (poziční světla) a RL (světla pro denní svícení).

Sada obsahuje mimo jiné dvě řídící jednotky, které zajišťují automatické rozsvícení denních světel při zapnutí zapalování a vypnutí / popřípadě přepnutí na parkovací světla (snížení výkonu svítících LED diod v případě zapojení i jako poziční) při zapnutí potkávacích nebo dálkových světel.

Německá denní světla zn. Nolden se vyznačují vysokou kvalitou a především  jedinečnou kosoúhlou konstrukcí, která geometricky ladí s půdorysnou konturou většiny moderních automobilů se zaoblenou přídí. Všechny doplňky firmy Milotec Auto-Extras jsou pro provoz na pozemních komunikacích schváleny příslušnými atesty.