Tak copak to tu máme? Firma RACEDESIGN se vytasila s aerodynamickým kitem pro Seat Leon typ 1P. Jedná se vcelku o vyvedený přestavbový kit za velice slušné peníze. Za kompletní kit totiž vysolíte 790,-€. Pokud si budete přát koupit jen jeden díl setu, kli

Přední nárazník je díky stříbrnému středu podobný kousku ze sportovní verze Golfu. Jeho postranní design zase odpovídá modelu Audi S6. Dokonce je možné použít světla pro denní svícení určené pro tento model. Otvory vyplňuje tahokov s velkými oky, což je příjemné zpestření.

Seat LeonZadní nárazník se rovněž jako jeho přední bráška výrazně přiblížil k silnici. Stříbrné lakování se tentokrát objevilo i na náznaku difuzoru, z kterého vykukuje centrálně vyvedená dvojitá koncovka laděného výfuku. Škoda, že se v trojici otvorů objevil stříbrný tahokov s malými oky.

Seat LeonFirma RACEDESIGN si zakládá na tom, že jejich díly absolutně padnou na původní místo sériových kousků. To je velmi důležité. Vše samozřejmě zastřešuje i homologací TUV, která je zárukou kvality a  bezpečnosti.

Pokud si chcete prohlédnout ostatní produkty tohoto úpravce, není nic jednoduššího, než se podívat na jejich internetové stránky www.rdx-racedesign.de .