Pokud máte alespoň trochu rádi automobily a pořady o nich, zcela jistě znáte pořad Top Gear, kterému veleli tři svérázní moderátoři. Minulý čas používáme záměrně, protože dnes bychom je v tomto pořad hledali jen marně. Mají totiž zcela nový pořad, který se k nám dostane již velmi brzy.

Již za dva týdny se představí první díl první série ve své premiéře a to prostřednictvím internetové služby Amazon Prime. Show by měla být ještě nadupanější než Top Gear a přinášet i tak skvělé věci, jako masovou likvidaci automobilů. Celkem by jich mělo být zničeno na 27 a to jen v první sérii.08_57f3bd8ff069d

Prozatím nebylo uvedeno, které vozy byly zničeny. Ovšem následující trailer ukazuje, že jeden z vozů podlehl střele z tanku a jiný byl zničen tak že přes něj přejel jeřáb. Ve starém Top  Gearu se stal velmi oblíbeným vozem pro destrukci model Morris Marina. Ovšem havárie nebyly vždy součástí scénáře. Například při jedné testovací jízdě havaroval Stig hypersport Koenigsegg CCX. A aby toho nebylo málo, tak diváci měli možnost shlédnout i požár vozu Zenvo ST1.

Nová show přinese však i mnoho nového. Podle Clarksona bylo při natáčení nacestováno celkem 1 474 546 320 mil, což je téměř 2,5 miliardy kilometrů. Asi vám také při tomto čísle spadla čelist, avšak vězte, že je trochu nadnesené. Jedná se o klasickou ukázku Clarksonova humoru, ovšem samotný název celé show odkazuje velké množství cestování, kterého si v rámci pořadu užijeme dosyta. Pokud zůstaneme u statistik, pak počet vypitých káv dosáhl čísla téměř 15 tisíc a to je slušné číslo, které je i dost reálné.11_57f3bd91a4bb6

První díl tohoto velkého projektu bude ke shlédnutí od 18. Listopadu právě prostřednictvím služby Amazon Prime. Ta je dostupná pro USA, Velkou Británii, Německo a Japonsko. V České Republice prozatím dostupnost této služby není jistá.