Exklusivní Golf Estate Exclusive

Volkswagen Individual vypustil nový výrobek značky "Volkswagen Exclusive" na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu. Jako první model bude exkluzivní verze nového Golfu Estate k dispozici na podzim, vyznačuje překlenutí propasti mezi každodenní u

V budoucnu Volkswagen Individual vypustí zejména exkluzivní modely, jakož i speciální balíčky výbavy pro různé modely. Základem pro Golf Estate Exkluzive Highline je luxusní vybavení, které je aktualizováno s exkluzivními doplňky. Dvou-tónová kombinace sportovních kožených sedadel (vyhřívaných vpředu) v modelech „Nappa“ a „Vídeň“, které lze objednat buď v barevné kombinaci „Sioux / titan černý“ nebo „Cinnamon / Titanium Black“, je velmi výrazná. Exteriér je v centru pozornosti mimo jiné díky podvozku, který byl snížen o 15 milimetrů a 17ti palcovým litým kolům Siena ve stříbrném titanu. Sportovní, široké pneumatiky 225/45 lehce navázují kontakt s vozovkou. Přechod do interiéru je rafinovaný, s „Exclusive“ nápisem na proužku panelu parapetu.

Interiér zapůsobí dále s extrémně komplexním vybavením, včetně Highline funkcemi, jako je mimo jiné „Climatronic“ –  automatická klimatizace, panoramatické posuvné střešní okno a „RCD 210“ radio-CD systému. Zvláštní model Golfu Estate Exclusive je vybaven také následujícími zařízeními: elektrická bederní opěrka, zásuvka pod předními sedadly, kožený volant, kožená hlavice řadicí páky a rukojeť ruční brzdy, přední a zadní podlahové rohože s barevným lemováním a kožené čalounění dveří. Celokožená rozhraní jsou vybavena barevně ozdobnými švy. Žádný Golf Estate nikdy nestál v showroomu více vznešeně.