Další loď od Senner Tuning – Audi Q7

Je tomu pouze pár týdnů, co Senner Tuning vydalo svůj poslední kousek, přesněji tedy dva. Dnes tady máme další kus a jedná se úpravu automobilu Audi Q7. Dost velké zklamání ale nastává hned při pohledu na karosérii, která je naprosto originální a nové jso

Při pohledu na detailnější čísla budete však zklamáni také, protože ani výkon nedosahuje žádných extrémních výkonu a výkonnější Audi Q7 najdete přímo v nabídce samotné Audi pod názvem Q7 V12 TDi. Upraven byl motor 4.2FSi V8, který nyní dosahuje výkonu 374 koní, což je pro společnost Senner Tuning poměrně slabý výkon. Točivý moment nesahá ani na hranici 500Nm a zastavil se tedy na 470Nm. No než se takováto skoro 2 tunová loď dá do pohybu, tak myslím, že vám stačí obyčejný vůz, který má 250 koní a řidič této Audi Q7 uvidí jenom vaše zadní světla.

Zmiňovali jsme zde kola, ty jsou zde 22 palcové a jejich chromový design působí zajímavě. Na těchto ráfcích jsou obuty pneumatiky Goodyear a jejich rozměry jsou 295/30 R22. Jelikož se jedná o SUV a tudíž auto, které bude alespoň občas používáno v terénu, tak zrovna nevím, jestli nízkozkoprofilová kola jsou tím správným řešením. Je zde také elektronické pérování a celkovou výšku vozu můžete snížit až na 40mm. Chromované kola, auto 4 centimetry nad zemí, no už jen stačí černé fólie na okna a jste opravdový mafián.

Výfukový systém zde prošel mírnými úpravami, které sloužili jak k výkonu, tak také ke zvuku. Takže Audi Q7 za sebou udělá solidní kravál. No, pokud chcete svou Q7 upravit pro co největší výkon, tak raději doporučuji sáhnout po jiném balíčku anebo kupte přímo již zmiňovanou 12ti válcovou verzi motoru TDi, která dosahuje skoro dvojnásobných výkonů, ať už v koňské síle, tak také v točivém momentu. Cena za tento balíček není zatím známá.