Mythos Roayal – luxusní úprava Pheatonu

Hofele Design je sice Německá tuningová firma, ale tentokrát se nepustila až tak do tuningu, ale spíše do luxusu. Připravili si pro nás VW Phaeton, který nyní nese název Mythos Roayal. Naleznete zde tedy většinu úprav na interiéru, ale také karosérie nezů

Začneme exteriérem, zde není nějak rapidní zásah, ale je zde nová kapota, která je z kevlaru. Nová je zde také maska chladiče. Je zde také upraven nárazník ve který působí trošku jiným dojmem, ale největší rozdíl je v tom, že jsou zde mlhovky. Mírné změny jsou zde však také na zádi. Nalezneme zde například upravené víko kufru včetně malého spoileru. Zadní nárazník je pouze upraven, tak aby se zde mohli nacházet zajímavé lichoběžníkové koncovky výfuku. Nová jsou ve vnějším designu také kola, o kterých bohužel více informací neznáme, snad jen to, že jsou 20ti palcová a na Pheatonu vypadají zajímavě.

Co se týče vnitřku vozu, tak zde proběhli veliké změny. Převážně však jen na designu. Jediné co je zde vyměněné, tak je volant, který je jak jinak než multifunkční a nová přístrojová deska, která nyní působí řekněme luxusnějším dojmem a nalezneme zde spoustu menších budíků. Jinak je zde samozřejmě kůže, která je v kombinaci se dřevěnými doplňky. Takřka na každém kousku auta je nápis Mythos, což je až trochu přehnané, najdeme ho například také pod budíky.

Pokud vás zajímá co je pod kapotou, tak je řešení velké množství, ale nečekejte žádné extra výkony. Pokud máte motor 3.0 TDi V6, tak vám ho Hofele Design upraví z původních 240ti koní na 275 koní a upravený motor má kroutící moment 560Nm, což je určitě dost. Bohužel cena této úpravy není známá, ale zase extremní výše, jak jsme zde zvyklí dosahovat nebude.