Audi S5 Cabriolet s motorem V6 o výkonu 245 kW, což je magických 333 koní. A právě nerezavějící výfuk, je dalším trumfem vozu bez střechy. Není nic lepšího, než vítr cuchající vlasy a zvuk šestiválce. Cargraphic dokonce již nyní připravuje i osmiválec a

Po mnoho let byla jejich výroba  prováděna výlučně ve vlastním závodě v Anglii, pouze za použití nerezové oceli, která rovněž splňuje požadavky leteckého průmyslu.

Vzhledem k přesnosti  a zručnosti s jakou u Cargraphic vyrábějí kola z lehkých slitin, jsou jednou z mála firem co se obejdou bez dalších dodavatelů. I k výrobě ráfků používají vlastní výrobní linku. Již nyní existují pro Audi A5 a S5 design jednadvaceti palcových kol  Cargraphic Sport. Klasická třídílná s U a Y paprsky se vyrábějí kompletně v Německu. Kola jsou buď leštěná, nebo jsou barvená dle požadavku zákazníka.

Odborníci u Cargraphic  nezapomínají ani na podvozek. Ten Vám u  Audi S5 Cabriolet zvýší pocit z dobré jízdy a umožní jet s větrem o závod. Cargraphic nabízí také čistě jarní kit. Vůz je snížen jen o 25 mm, takže vizuální efekt není tak velký, ale o to účinnější.