Novým projektem firmy Avus je oblíbená sportovní verze střední třídy od Audi. Na mysli máme vůz Audi S4. Odborníci od Avusu se rozhodli, že upraví limuzínu od Audi s vlastním „S“.

V prvé řadě byla zvýšena jízdní dynamika výkonu motoru o 33 koní. Nyní Audi od Avus disponuje výkonem 450 koní a nižším podvozkem, pro který byla navržena nová sada pružin. Řidič díky tomu může stále využívat předností standardně dodávaného aktivního řízení podvozku Magnetic Ride, ale škála výběru jednotlivých programů je nyní širší.  O kontakt s vozovkou se starají pneumatiky Hankook Ventus pneumatiky S1 Evo 255/30/20  nazuté na třídílných ráfcích CC-Line 9×20.
 
Inženýři od Avusu se věnují i každému detailu, který umocní celkový dojem vozu. Jejich Audi S4 se proto vyznačuje zpětnými zrcátky, maskou chladiče, doplňkovými díly předního nárazníku včetně difuzoru v zadním nárazníku lakovaným lesklým černým odstínem. Za příplatek však mohou být tyto součásti vyrobeny i v podobě uhlíkových vláken. Ta mohou být použita i na doplňky v interieru. Patří mezi ně středová konzola a volant v kombinaci s různými typy kůže.

Pokud máte o vůz zájem, tak Vás s cenou zatím zklameme. Avus  zveřejnil pouze cenu za úpravu motoru, která je  2499 Eur.