Příkladem Německého tuningového umění je Audi S5, který si vzal do rukou Senner Tuning AG z Ingelheimu a udělal z něho opravdu individuální "sportovní auto". Kromě slušivého body kitu, má Senner Tuning připraveno i několik technických upgradů po

Přední spoiler je hodně protáhlý dolů a má velké průduchy vzduchu k motoru a brzdám po vzoru RS5. Změn doznala i maska a zadní nárazník. Ten je osazený carbonovým difusorem doplněným čtyřmi mohutnými koncovkami výfuku. Kompletní vzhled doplňují moderní zadní LED světla.

Ale na komletní tunig by to bylo málo. Jak vyplívá z názvu Bílá šelma, byl upraven i motor 4,2 V8. Pár lehkých úprav, nový vzduchový filtr a úprava výfukového systému zvýšily výkon z původních 260 kW (349 koní) na 282 kw (378 koní), kroutící moment je 475 Nm. Bílá šelma nyní dosahuje maximální rychlosti 285 km /h. Nebylo zapomenuto ani na nové výfukové potrubí ,které se vyrábí  Senner Tuning z nerezové ocely.

O lepší jízdní vlastnosti se stará i snížený podvozek o 40-mm na přední nápravě a 35-mm na zadní nápravě. Přilnavost s vozovkou zajišťují luxusní leštěná kola z lehkých slitin obutá do pneumatik Hankook S1 Evo o rozměrech 255/30 R21 vepředu a 295/25 R21 vzadu. Zajímavostí je , že se pro kola ani nemusely upravovat hrany podběhů!

Interiér také prošel několika změnami. Asi nejvíce zaujmou karbonové doplňky a ostatní úpravy jsou na invidualitě zájemce.

Za úpravu si firma Senner účtuje € 18,990 včetně nákladů za technickou homologaci.