LUMMA CLR 700 GT

Pokud mezi úpravci existuje firma č.1, které můžete důvěřovat i se zavřenýma očima a vytvoří divoký projekt z jakéhokoli druhu vozidla musí to být Lummou Design. A to, že německá společnost opravdu nezklame své fanoušky ukazuje nový projekt Lumma CLR 700G

Již první obrázky z počítače ukazují jakým směrem se vydá Lumma Design se sportovním sedanem Panamera. Vůz se ukazuje po celém profilu jako ultra-agresivní dravec, u něhož na první pohled zaujmou velké vstupy a vývody vzduchu. Vše doplňují předělané nárazníky včetně zadního difuzoru a zadní části ještě dominuje velké zadní křídlo karbonových vláken.

Robusní rozšíření blatníků skrývá 21 nebo 22-palcová litá kola v černém provedení se stříbrnými ráfky. Jako kosmetický prvek byly pojaty prodloužené prahy a vše podtrhuje ještě snížení podvozku o významných 35mm.

Zatím nevíme přesně jak velké byly provedeny změny na hnací jednotce, ale pokud bude odvedena stejně kvalitní práce jako u ostatních upravených modelů Porsche, je to velký náznak toho, že CLR 700GT se pod kapotou pochlubí více než dostatečným výkonem. Podle předběžných informací má mít výkon 700 koní ( 515 kW ).