1. – 2. září 2012, netradiční motoristická výstava, výstaviště Praha – Letňany. Tyhle tři body si zapamatujte a přijďte se určitě do Letňan podívat na to, co se pod názvem AZ pneu Prague Car Festival skrývá. Kdo má rád pěkná auta, určitě nebude litovat …

Tato pozvánka bude asi trošku jiná, než na jakou jste zvyklí. Nebudeme vás totiž „oblbovat“ tím, jak bude chystaná výstava nej, na to si můžete po návštěvě totiž udělat obrázek sami. Prostě a jednoduše vám jen chceme říct, že první zářijový víkend bude na výstavišti v Praze – Letňanech k vidění spousta pěkných aut z mnoha motoristických oblastí. Jdeme si vlastní cestou, takže rozhodně nečekejte halu plnou sériových vozů, na kterých jsou nejzajímavější přítomné hostesky …

V rámci AZ pneu Prague Car Festivalu jsme pro Vás přichystali trošku jinou náplň. Díky finále soutěže Tuning Cup uvidíte současnou českou tuningovou scénu doplněnou i o hosty ze zahraničí, pod záštitou časopisu Chrom&Plameny proběhne prezentace amerických bouráků a chybět nebudou ani nějaké ty sporťáky nebo veteráni. Pěkné hostesky a módní přehlídky, to bereme jako samozřejmost! Zajímavostí je určitě i nedělní Mistrovství České republiky autolakýrníků a airbrusherů – Best Painter 2012. Prostě mix, ve kterém si určitě vybere každý. A to zdaleka není všechno … nebudeme tady ale vypisovat celý doprovodný program, mrknout se na něj můžete jednoduše ZDE.

Jednu výjimku ještě ale přece jen uděláme. Součástí akce bude také dobročinná tombola o věcné ceny, které věnovali partneři výstavy. Pouhým zakoupením lístku do tomboly můžete i vy přispět na dobrou věc. Jistě si vzpomínáte na tragickou nehodu na nedávné Rally Bohemia, při níž bohužel zemřel spolujezdec Bohuslav Ceplecha. Odešel závodník, ale hlavně táta od rodiny, která nyní potřebuje pomoci. Se svou životní partnerkou vychovával dvě děti a právě jim bude věnován celý výtěžek z tomboly. Věcné ceny získají jen někteří z vás, u nás ale vyhrává každý, kdo se zúčastní. Děkujeme!

Co říci závěrem? Naším hlavním cílem je vrátit do Prahy motoristickou akci na úrovni, se kterou budou spokojení její návštěvníci i vystavovatelé. Sami jsme zvědaví, jestli náš zdánlivě jednoduchý cíl splníme, udělali jsme pro to ale maximum! Koneckonců, přijďte výsledek sami posoudit 1. – 2. září na výstaviště Praha – Letňany, moc se na vás těšíme! Více informací o akci naleznete na www.praguecarfestival.cz.