Cockpit

•    Atraktivní nabídka prémiové mobility bez starostí
•    Operativní leasing pro modely A3 Sportback, A4 Limuzína a A4 Avant
•    Měsíční splátky již od 9999 Kč včetně kompletních služeb

Audi now

Značka Audi připravila pro své zákazníky novou nabídku operativního leasingu pro soukromé osoby Audi now., do něhož jsou zařazeny modely Audi A3 Sportback, A4 Limuzína a A4 Avant. Audi now. zaručuje prémiovou mobilitu po dobu tří let za výhodné splátky včetně kompletního pojištění a servisních služeb.
Static photo,  Colour: Vegas Yellow
„Operativní leasing Audi now. je určen soukromým osobám, které požadují bezproblémovou mobilitu na prémiové úrovni s přehlednými a předvídatelnými finančními náklady,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika. „Jedná se o pronájem automobilu, který zákazník nechce vlastnit, ale jen používat po pevně stanovenou dobu. Měsíční splátka přitom zahrnuje kompletní služby související se zajištěním provozu.“

Zákazníci mají na výběr Audi A3 Sportback s výkonem 81 kW ve výbavové linii Attraction buďto s motorem 1.2 TFSI nebo 1.4 TFSI g-tron s pohonem na stlačený zemní plyn shodně, u nichž začínají měsíční splátky již od 9999 Kč, resp. 11 299 Kč. Za volant nového modelu Audi A4 Limuzína 1.4 TFSI 110 kW lze usednout již od 13 999 Kč měsíčně, zatímco Audi A4 Avant 2.0 TDI 110 kW přijde na 15 999 Kč měsíčně.

Uvedené měsíční splátky platí pro tříletý operativní leasing s maximálně 60 000 ujetými kilometry v kombinaci s 5% spoluúčastí u pojištění. Zákazníci si mohou alternativně zvolit pojištění s 1% spoluúčastí. Součástí měsíční splátky je i pojištění, kompletní servis vozu, pneuservis a zimní pneumatiky.

Aktuální nabídka operativního leasingu Audi now. 2016 platí do 31. 8. 2016. Více informací naleznete na www.audinow.cz.