Značka Audi byla zvolena Oficiálním vozem festivalu Architecture Week Praha 2014. Osmý ročník prestižní mezinárodní akce, zaměřený na oblast architektury a urbanismu, se uskuteční ve dnech 15. září až 12. října 2014 v klášteru svatého Jiří na Pražském hra

Architecture Week Praha 2014

Audi poskytne jako Oficiální vůz festivalu Architecture Week Praha 2014 reprezentativní vozy Audi Q7, Audi A8 L a Audi A7 Sportback, tedy modely, které vynikají progresivním designem s dokonalým zpracováním i těch nejmenších detailů. Luxusní SUV Audi Q7 bude jezdit ve službách organizátorů, zatímco přepravu VIP hostů budou zajišťovat luxusní limuzíny Audi A8 L a nové Audi A7 Sportback.

Architecture Week Praha 2014 je prestižní mezinárodní akcí, které se zúčastní odborníci z 31 zemí v oborech architektury a urbanismu. Hlavním tématem letošního ročníku je architektonické dědictví a ikony architektury. Po celou dobu konání „pražských týdnů architektury“ budou probíhat přednášky českých a zahraničních architektů, výstavy a jiné akce, včetně procházek za pražskou architekturou. Akce je určena pro architekty, studenty, stavební inženýry, zaměstnance stavebních společností, developerů a státní správy a pro odborníky na památkovou péči.