VW Polo 6R od JE Design

Firma JE Design přišla na trh s kompletní úpravou VW Polo 6R. Jedná se o kompletní body kit, který umocňuje dynymiku vozu. Tím nabízí zákazníkům jedinečný a dynamický vzhled nového Pola.

 

Celý balíček úprav dodává firma JE Design jak pro třídvéřovou, tak i pro pětidvéřovou variantu nového Pola. Všechny styligové úpravy jsou provedeny z vysoce kvalitního ABS. Přepracovaný přední nárazník zaujme svým dynamickým vzhledem, který ještě podtrhnou mírně zamračené světlomety. Výrobcem nebylo zapomenuto ani na zabudované LED světla pro denní svícení. Dalším prvkem body kitu jsou prahové nástavce, které plynule přecházejí do vyboulené hrany dveří. Zadnímu nárazníku dominuje difuzor, v jehož středu se nacházejí dvě koncovky výfuku.

Jízdní vlastnosti zlepší snížený podvozek, kde je možnost vybrat si z dvojího snížení. Základní je pomocí pružin o -35mm. Extrémistům co se to zdálo málo, je připraven stavitelný podvozek od KW, který Polo sníží až o 65mm. Nižší podvozek, potřebuje i  kola z lehkých slitin „Multispoke“. Ta JE Design nabízí v rozměrech 7×17“ ET35 s pneumatikami 215/40 nebo 7,5×18“ ET35 s pneumatikami 215/35. Kola se dodávají buď lakovaná, aby ladila s vozem, nebo je zákazník může nechat v klasické stříbrné barvě.

Úpravou prošel i interiér, kde byly použity kvalitní kůže. Přední sedačky mohou být na přání doplněny i o masážní systém. Barevná kombinace je již záležitostí vkusu každého zákazníka, který takto získá opravdu jedinečný vůz VW Polo 6R.