Volkswagen Touran Performance Winter Edition

MR Car Desing pro jako svůj další projekt, se rozhodla vzít si do hledáčku Volkswagen Touran. Tento rodinný vůz se po zásahu MR Car Desing, změnil na velice přitažlivé auto a bude znám jako MR Car Design – VW Touran Performance – Winter Edition. MR Car De

Začněme tedy od vzhledu. Přidány byly bílé sportovní pruhy a 19 palcová hliníková kola v bílem provedení od RC Desing, obuté do pneumatik Vredestein 235/35 R19. Do vzhledu bylo tedy zasaženo pouze zlehka.

Další úpravy padly ke zlepšení jízdních vlastností a už nebyly brány tak jemně. Namontován byl sportovní podvozek KW Variante 3, který sníží výšku vozu až o 80 milimetrů. Výkonný brzdící systém Stoptech s 4 pístovými třmeny a dvoudílnými kotouči o průměru 355x32mm, zajistí opravdu kvalitní brzdné vlastnosti.

Na závěr to nejlepší, výkon. MR Car Design – VW Touran Performance – Winter Edition dostal nový software do ECU ( Engine Control Unit, tedy řídící jednotky motoru ) a spolu s ručně svářeným sportovním vyfukovým systémem z nerezové oceli se podařilo vyhnat kroutící moment na 457 Nm a výkon motoru na 223 HP / 164 kW.

Tento Touran od MR Car Desing se svým výkonem přibližuje k Volkswagenu Golf V GTI!. A to se dá určitě považovat za úspěch. Výsledkem je tedy výkonný dvoulitr, který nabízí sportovní vzhled a větší požitek z jízdy.

Bohužel MR Car Desing neuvedla žádné informace týkající se dostupnosti či cen.