Volkswagen Golf

Vozy Volkswagen Golf májí již v sérii velmi bohatou výbavu. Ta například obsahuje: ESP, 7 airbagů, vč. kolenního pro řidiče, klimatizaci, palubní počítač, rádio s CD MP3 přehrávačem, elektrické ovládání oken,centrální zamykání. Využijte také možnost si doobjednat akční pakety za zvýhodněné podmínky.

Golf pět hvězdiček

Volkswagen  Golf získal nárazovém testu EuroNCAP pět hvězdiček. Ve třech testovaných oblastech, kterými jsou ochrana cestujících, chodců a dětí bylo uděleno celkem 36 ze 37 možných bodů. Obzvláště stabilní karoserie, která byla oproti předchozímu modelu ještě vylepšena, a nová koncepce senzorů, které slouží k identifikaci hrozícího nárazu, přispívají rovněž k vysoké bezpečnosti – stejně jako bezpečnostní výbava, ve které nic nechybí. Golf je mimo jiné sériově vybaven sedmi airbagy, inovačním systémem opěrek hlavy a systémem ESP s brzdovým asistentem.

VW Golf  dynamický design

Tento nejtišší Golf všech dob, který je hodnotnější než všichni jeho předchůdci, v mnoha ohledech ve své třídě definuje úroveň kvality a komfortu. Dynamický design s perfektními tvary při tom odráží dokonalost nového Golfu až do nejmenšího detailu. Inovační asistenční systémy řidiče a moderní motory s optimalizovanou spotřebou kromě toho zaručují spolehlivý požitek z jízdy.

Zelená pro Volkswagen Golf

Nové poráží staré. To odpovídá našemu cíli, že každý nový model vozidla by měl být z hlediska ochrany životního prostředí lepší než jeho předchůdce, takže i u Golfu šesté generace je bilance působení na životní prostředí po celý jeho životní cyklus pozitivní. To Volkswagen dokládá zveřejněním takzvané ekologické značky kvality, která bude testována prostřednictvím nezávislé instituce TÜV Nord CERT. Základ hodnocení tvoří ekologická bilance, u které je posuzována nejen čistá „doba jízdy“ Golfu, ale také celý jeho životní cyklus od výroby přes používání až po likvidaci.