Už několik let dává Tuning Cup dohromady skupinku vystavovatelů, která reprezentuje na Carstyling Tuning Show Budapešť český tuning.

Tuning Show Budapešť

Maďarská výstava zraje jako víno a my můžeme jen potvrdit, že stojí opravdu za to. Pro vystavovatele jsou navíc přichystány velice atraktivní podmínky – každý majitel upraveného vozu, který reprezentuje Českou republiku,  má zdarma nárok na ubytování v hotelu, samozřejmostí jsou V.I.P. vstupenky a neocenitelná je hlavně možnost být součástí této skvělé akce a užít si hlavní město Budapešť! Nejvíce vám určitě napoví reporty z let minulých (2011, 2010) a také oficiální video pozvánka na letošní akci, která bude ještě větší, než všechny předchozí.

www.tuningshow.hu

Pokud byste se chtěli jako vystavovatelé této akce zúčastnit, zaškrtněte si v kalendáři termín 30. 3. – 1. 4. 2012 a co nejdříve se nám ozvěte na email info(zavináč)tuningcup.cz. Nezapomeňte připojit foto a popis svého vozu! Prosíme o nahlášení pouze tehdy, je-li váš zájem opravdu vážný … děkujeme! Více informací o akci samotné naleznete na www.tuningshow.hu.