Tuning Show Budapešť 2012 – tradiční výlet klepe na dveře!

Už několik let dává Tuning Cup dohromady skupinku vystavovatelů, která reprezentuje na Carstyling Tuning Show Budapešť český tuning.

Tuning Show Budapešť

Maďarská výstava zraje jako víno a my můžeme jen potvrdit, že stojí opravdu za to. Pro vystavovatele jsou navíc přichystány velice atraktivní podmínky – každý majitel upraveného vozu, který reprezentuje Českou republiku,  má zdarma nárok na ubytování v hotelu, samozřejmostí jsou V.I.P. vstupenky a neocenitelná je hlavně možnost být součástí této skvělé akce a užít si hlavní město Budapešť! Nejvíce vám určitě napoví reporty z let minulých (2011, 2010) a také oficiální video pozvánka na letošní akci, která bude ještě větší, než všechny předchozí.

www.tuningshow.hu

Pokud byste se chtěli jako vystavovatelé této akce zúčastnit, zaškrtněte si v kalendáři termín 30. 3. – 1. 4. 2012 a co nejdříve se nám ozvěte na email info(zavináč)tuningcup.cz. Nezapomeňte připojit foto a popis svého vozu! Prosíme o nahlášení pouze tehdy, je-li váš zájem opravdu vážný … děkujeme! Více informací o akci samotné naleznete na www.tuningshow.hu.