Odborníci zhodnotili jízdní vlastnosti nového modelu ŠKODA Rapid pozitivně a po všech možných špionážních fotografiích a informacích máte možnost i Vy si „škodověnku“ s historickým názvem ŠKODA Rapid na vlastní „jízdu“ zažít.

ŠKODA Rapid by mělo být autem za rozumné peníze s praktickými řešeními. Rapid je elegantním vozem, který přesvědčí chytrými řešeními, moderní technikou a hospodárností. ŠKODA Rapid bude nabízena v pětici benzinových motorů a dvojici vznětových motorů. Na Rapidu Vás rozhodně zaujmou vyvážené proporce vozu a jednoduché tvary, které se neokoukají. V interiéru se škodovkáři budou cítit jako doma. Pro čtyři osoby ŠKODA Rapid nabízí dostatek místa v kabině, ale i v kufru. ŠKODA Rapid nabízí 550l zavazadlového prostoru, takže se tam vejde opravdu hodně. V zavazadlovém prostoru naleznete praktickou vychytávku a to oboustranný koberec, kdy z jedné strany je čalouněný a ze strany druhé je omyvatelný plast. Ale dost „fantazírování“. Kompaktní limuzínu s délkou 4,48 metru si můžete dne 20.10. 2012 zkusit na vlastní „jízdu“ v předváděcí jízdě u Auto Poly s.r.o.

Auto Poly s.r.o. nabízí možnost předváděcí jízdy vozu ŠKODA Rapid v Příbrami a Praze.

ŠKODA Rapid v Auto – Poly s.r.o., Pod Harfou 1, 190 00, Praha 9 nebo v Auto – Poly Příbram, Nová Hospoda 148, Příbram IX, 261 01. Více na www.auto-poly.cz.