Těšíte se na RelaxMeeting do Pardubic? My rozhodně ano a také doufáme v hojnou účast, čemuž nahrávají také průběžné výsledky soutěže.

RelaxMeeting Pardubice

Dá se totiž říct, že finále v Praze zatím nemá téměř nikdo jisté a navíc se v Pardubicích budou s velkou pravděpodobností body i násobit. Proto by na tomto perfektním srazu neměl nikdo z vás chybět! V emailu nám přistála také pozvánka od organizátorů akce, tak se mrkneme, co si na nás v letošním roce přichystali.

RelaxMeeting se v posledních letech těší obrovské návštěvnosti, proto se organizátoři letos vyhecovali a skutečně pracovali na ještě bohatším programu. Sice se stále dolaďují poslední detaily, ale již nyní je jasné, co se bude dít. Není toho málo a pokud bychom to měli v krátkosti charakterizovat, znělo by to asi takto: „Nudit se rozhodně nebudete!“.

V pátek se brány otevřou již v 15:00 hodin, budete mít tedy dost času na umístění stanů, grilů a dalších věcí nutných k pohodovému „přežití“ na open air akci 🙂 Večer to ale začne 🙂

Již v pátek začnete soutěžit

A to v dB Dragu v jednobodové noční soutěži, samozřejmostí bude RelaxNeon Cup (registrace bude probíhat ve stanu Tuning ligy, a i večerní prezentace proběhne ve vyznačených prostorech Tuning Ligy). Odstartuje večerní party, která se ve 22:00 hodin promění v živé vystoupení rapové skupiny MAAT (http://www.maat-rap.com/). V poslední době opravdu velmi populární česká grupa, která UMÍ dělat pořádnou SHOW 🙂 Večer nebude samozřejmě chybět hned dvojité strip vystoupení. Samostatnou jednotkou bude Monster stání, které vyroste odděleně od party stanů. Monster slibuje další, tentokrát menší stage s vlastním DJ, barem apod. Je tedy již jasné, že si na RelaxMeetingu budete moci vybrat i hudební styl, který vám nejvíce sedí.

Sobota je nadupaná ještě více.

Celý den se bude soutěžit ve všem možném – AZ Pneu Tuning Cup, EASCA, dB Drag (tentokrát mezinárodní 3bodové kolo), Bass Race, Tuning Liga a technická část Neon Cupu. Samozřejmě nebudou chybět hostesky a představování na plachtě. Budete se moci těšit hned na trojité vystoupení extrémních sportů VSA Xtreme. Je připraven speciální program v Monster baru. Speciálním bodem bude erotická myčka, která pro letošek bude mít přívlastek showcars. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá, na RelaxMeetingu v Pardubicích se představí i společnost Showcars (www.showcars.cz), která se uvolila dát do erotické myčky hned dvojici atraktivních vozů. Přesně řečeno Ferrari F430 a Lamborghiny Gallardo. VSA Xtreme bude na akci poskytovat i workshop pro účastníky se zkušenostmi či odvahou. Jednoduše si budete moci na U-rampě také zajezdit, k tomu ůčelu si i věci k tomu potřebné propůjčit … 🙂 Večer samozřejmě opět nebude chybět další party s strip vystoupením atd.

Věříme, že takto sestavený program ještě zvýší na oblibě pohodových srazů RelaxMeeting a těšíme se na vás! Více informací o akci naleznete na www.relaxmeeting.cz.