Podařený Facelift A8 od RDX

Německá firma RDX Racedesign není rozhodně první, která se pokusila omladit Audi A8 modelové řady D2. Jenže to provedla velmi decentně a hlavně za suprový peníz. Audi A8 D2 se v dnešní době dá sehnat docela výhodně a pořád je to hodně reprezentativní limu

RDX nabízí celý bodykit, tedy přední a zadní nárazník, včetně nástavců prahů za slušných 925,- Euro. Dokonce má ve svých regálech i originální chromovaný gril i světla pro denní svícení z verze S6. Tyto doplňky můžete mít k bodykitu za směšných 100,-Euro. Samozřejmě se dají všechny komponenty koupit samostatně, ale výsledek nebude při montáži jen předního nárazníku tak přesvědčivý.

Všechny díly jsou vyrobeny z precizně pasujícího materiálu GFK (laminátu). ABS plast by byl sice lepší, ale cena by rozhodně vyskočila minimálně na dvojnásobek. Přední nárazník je sladěn s lehce zamračenou kapotou, která je rovněž v nabídce této firmy. A zadní nárazník se svými tvary vzbuzuje pocit originálního dílu Audi. Prodává se bez výřezů na koncovky výfuku, takže se nemusíte obávat dalších investic do výfukového potrubí. Pokud máte tedy klasické koncovky, stačí vykrojit jen malou část ve spodní části.

Bližší informace hledejte na serveru www.rdx-racedesign.de.