Passat CC okouzluje svět svým stylem

Mimořádný dojem udělal Volkswagen Passat CC na mezinárodní skupinu designerů udělující ceny „red dot design award“. Za svůj prvotřídní a mimořádně atraktivní designový koncept získal Passat CC prestižní ocenění „red dot design award 2009 – Best of the Bes

Poslední červnový večer proběhlo v divadle Aalto v Essenu slavnostní předávání cen „red dot design award“. Za Volkswagen přebíral ocenění Martin Kropp, designér z prvního designového studia exteriérů Volkswagen. „red dot design award“ je jedním z nejprestižnějších ocenění, které mohou produktoví designéři získat, a uděluje se již od roku 2000.

Již v březnu Passat CC vyhrál prestižní cenu „iF Product Design Award“ v Hannoveru, koncem května pak čtyřdveřové komfortní kupé Volkswagen získalo i uznávanou cenu „Australan International Design Award“.

Passat CC ze záplavy automobilů na silnici vyčnívá svou nepřehlédnutelnou elegantní osobností a vzezřením trénovaného atleta. Jedinečná koncepce tohoto čtyřdveřového komfortního kupé přesvědčivým způsobem spojuje dynamiku sportovního vozu s komfortem limuzíny. Passat CC je na českém trhu k dostání za cenu od 746 500 Kč.