Starý rok končí a mediální skupina …ŠKODA.NEVĚDĚT již je plně připravena na nový rok 2017, ve kterém Vás chceme překvapit několika novinkami.

Mediální skupina …ŠKODA.NEVĚDĚT

Ani v roce 2016 mediální skupina …ŠKODA.NEVĚDĚT nepolevila a neusnula na vavřínech. Opět pokračovala spolupráce s významnými pertnery Mototechna – AAA Auto, ŠKODA Auto, Auto Kelly, OB autodíly, Miller Oils a další.

Největší novinku mediální skupiny …ŠKODA.NEVĚDĚT pro rok 2016 bylo nasazení a spuštění nové stabilnější verze fóra a zvětšení počtu článků na webech SKODAHOME.cz, SKODAKLASIK.cz a VW-scene.cz.

Mediální skupina … ŠKODA.NEVĚDĚT i v roce 2016 pořádala tři srazy. 3. ročník SKODAKLASIK.cz veterán sraz byl zařazen do Poháru Federace 2016. Zároveň naše posádky tento pohár celkově i vyhrála. V roce 2016 proběhly 22. a 23. srazy SKODAHOME.cz pokaždé s mezinárodní účastí.

Novinky pro rok 2017

Chceme pokračovat v nastaveném formátu, kde chceme ještě větší provázanost mezi weby SKODAHOME.cz a VW-scene.cz. Další zajímavou novinkou by mělo být spuštění virtuální sekce, kde představíme postupně všechny modely ŠKODA.

PF 2017

Závěrem vám přejeme vše nejlepší, hodně zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2017.