Vše vypadá jak z fantastického románu, při překonání rychlostní hranice 100km/h se začne pomalu ze zadní části vysunovat a černému hyperaktivnímu Audi R8 dodá patřičný přítlak.

Společnost ANDERSON

Německá společnost ANDERSON sídlící v Dusseldorfu se řádně podívala na Audi R8. Jehož 5,2 litrový motor se sériovým výkonem 525 koní, který disponuje až 8700 ot/min nyní disponuje 589 koni. Při tomto výkonu je již samozřejmostí stavitelné zadní křídlo, které se pohybuje ve třech polohách.

Barva Orange Racing

Nejnápadnějším prvkem jsou paprskovitá 19-palcová kola, na jejich ráfcích vyniká černá barva kombinovaná s carbonem a doplněná proužkem v barvě Orange Racing. Za nimi můžeme vidět i brzdové třmeny, které jsou opět v barvě  Orange Racing.

Audi R8 s lakem  Hyper Black

I ostatní doplňky jsou na Audi R8 jsou z uhlíkových vláken. Těmi nejviditelnějšími jsou přední lízátko, zadní křídlo a  difuzor. Vše včetně oken je tonováno do černé barvy. A právě ta je hlavní chloubou společnosti Anderson. Je jím drahý černý lak  Hyper Black, jenž vdechla Audi R8 i černou duši.

Audi R8 –  Black Edition

V interiéru byla použita černá Alcantara doplněná kůží ve stylu černého karbonu. Vše ještě podtrhují oranžové doplňky a prošití. Jednoduše shrnuto 589 koní, špičkový černý lak, doplněný uhlíkovými doplňky a impozantní interiér, to je Audi R8 –  Black Edition.