Hydraulický zvedací systém pro Audi TT

Jak jistě víte, tak v podstatě každá řada Audi TT je hodně dynamická ve všech směrech. KW Automotiv tentokrát vsadil na lehké úpravy, ale za to pečlivě provedené a cenově dostupné. Když už jsme u cen, tak první a lehčí varianta vás vyjde na 850euro a ta d

A na co se vlastně KW Automotiv zaměřila? Není to ani motor, ani bodykit, takže nám zbývá už pouze podvozek. Jedná se však pouze o hydraulické zvedací zařízení, jelikož tato společnost si uvědomuje problém, že cesty nejsou vždy takové, jaké si představujeme a občas nás překvapí také nepříjemný zpomalovací práh.

V prvním balíčku je pouze tento zvedací systém, ceny jsou sice nízké, ale i přesto se někomu můžou zdát jako přemrštěné. V druhém balíčku můžete očekávat jak tento zvedací systém, tak také ovladač, který přizpůsobuje trakci. Pokud patříte k těm, co si můžou dovolit vyšší investici, tak si můžete připlatit a tento systém bude z nerezové oceli, takže se vám bude část podvozku krásně lesknout a nebude časem trpět korozi.

V třetím balíčku získáte pokročilejší ovládání, opět nastavení trakce a samozřejmě samotné zvedací zařízení. Tato varianta už může sloužit dokonce k závodním účelům, protože lze nastavit naprosto přesně. No a chcete-li ještě s vašim vozem machrovat, tak si můžete připlatit za dálkové ovládání, a hrát si s autem třeba s pohodlí vašeho domova. KW Automotiv sice uvedla, že můžete zvedat obě nápravy zvlášť, ale nevíme, zda toto lze na každém balíčku.

Je však jasné, že s každým z těchto balíčků se vyvarujete zbytečnému poškození předního nárazníku nebo dokonce podvozku kvůli nerovnosti na silnici.