Tentokrát se do zajímavé přestavby automobilu pustila Maďarský nadšenec a jeho dílo se opravdu povedlo. Tuning této Audi je ojedinělý, tak jako všechny tuningy soukromých nadšenců, kteří tyto úpravy dělají pro své potěšení.

Pokud se podíváte z dálky, tak je vůz bílý z modrými doplňky, ale jak přijdete blíž, tak zjistíte, že tyto doplňky nejsou leda jaké, jelikož jsou v nich malé obrázky ve stylu pláže, které museli dát hodně velkou práci. Celý vůz zdobí 18ti palcová kola od Oxigin 14, na kterých jsou obuty pneumatiky značky Yokohama o rozměrech 225/40 R18, což sice není moc, ale nic se nemá přehánět. Pod těmito koly nalezneme brzdy D2 8PoT s kotoučem o velikosti 330mm. V předním nárazníku úplně přibylo denní svícení, které je z Audi S6. Oba nárazníky byli upraveny a v zadních světlech nechybí LED. Co se týče kapoty, tak ta dostala sportovnější nádech a víko kufru zůstalo stejné. Když už jsme u toho kufru, tak ten je poněkud zajímavý, jelikož zde nalezneme obrovskou reprobednu, ale také parádní ozdobu, která vypadá dobře, ale moc praktická asi nebude. Pokud se vrátíme k podvozku, tak zde jsou ještě nové tlumiče od společnosti KONI, které se dají nastavovat dle potřeby.

Pokud se podíváme do útrob automobilu, tedy to kabiny. Zde nezůstalo bez úprav takřka nic. Například volant, ten pochází z Audi TT. Celý interiér je v bílo-černé barvě, což působí pěkným dojmem, ale kdo z nás by to chtěl neustále čistit. Takřka vše je zde pochopitelně v kůži. Pro ještě sportovnějšího ducha je zde přidán manometr na tlak v turbu. V tuningovém autě nemůžete zůstat pozadu ani s audiem. Základem je kvalitní rádio s TFT displejem, které dále putuje celkem do tří aktivních zesilovačů. Není znám celkový výkon, ani to kolik je zde reprobeden, ale je jasné, že na prstech obou ruk je nespočítáte.

A konečně k tomu nejdůležitějšímu, tedy k motoru. Ten byl zde úplně vyměněn a nyní se zde nachází 1.8 20V z VW. Je zde upraven zdvih a vrtání a hlavy válců jsou leštěné. Písty jsou kované a když přejdeme až ke spojce, tak ta je z kovokeramiky, což je poměrně vzácné. U takového auta nesmí ani chybět ChipTuning.