Hofele Design není mezi německými úpravci žádný junior, ale poprvé do svého portfolia zahrnul i dvojkovou generaci Volkswagenu Touareg. Vznešený název Royal GT470 je na místě. Auto má výkonu na rozdávání a v bílé barvě i 22“ ráfcích vypadá vážně dost král

Royal GT470 je označení nového kitu pro druhou generaci VW Touareg. Po vizuální stránce můžete v nabídce najít revizi přední masky, celkově modifikovanou tvář, nástavce blatníků plynule přecházející v baculatější prahy a širší nárazníky vpředu i vzadu, které nezapomínají na větší množství otvorů stejně jako masivnější koncovky výfuku. Konkrétně čtveřici oválných koncovek laděných tlumičů, které dodávají autu na bohatší zvukové kulise, jenž doprovází vší ten pojízdný majestát.

 

Největší důraz autu dodává snížení podvozku (schopné do rychlosti 80 km/h zvětšit světlou výšku o 40 mm) zkombinované s disky průměru 20 nebo rovnou 22 palců. Aby toho nebylo málo, mohou si zákazníci s motorizací 3.0TDI připlatit za přeprogramovanou řídící jednotku. Její nové mapy dovedou přidat až 35 koní a 80 Nm. Konečné parametry motoru pak dělají 275 koňských sil a 580 Nm, které i tak velké auto jako Touareg bez zaváhání rozhýbají z klidu na 100 km/h za 6,9 sekund nebo maximální rychlost 229 km/h. Ceny jsou sdělovány na dotaz.